Jak długo zachować młody wygląd?

Każda z nas marzy o tym, aby długo zachować piękny i młody wygląd. We współczesnym świecie z pomocą przychodzi nam medycyna estetyczna. Zabiegiem wartym uwag jest na przykład lifting (nici haczykowate). Koniecznie pamiętaj też o prowadzeniu zdrowego stylu życia.

Lifting (nici haczykowate) – czy interwencja chirurga jest nieunikniona?

Istnieje spore grono osób, które obawia się interwencji chirurgicznych. Lifting twarzy z wykorzystaniem nici haczykowatych jest dla nich idealnym rozwiązaniem. Odbywa się bez użycia skalpela. Jeśli jest wykonywany przez doświadczoną osobę, jest bezpieczny. Co ważne, daje też bardzo dobre rezultaty.  Osoby, które poddały się liftingowi (nici haczykowate).

LIfting (nici haczykowate) – jak przebiega?

Lifting (nici haczykowate) jest wykonywany bez użycia skalpela. W tkankę skórną są wprowadzane nici, które mają za zadanie odmłodzić wygląd skóry. Nici pełnią funkcję rusztowania. Dzięki temu poprawia się owal twarzy. Zmniejsza się też widoczność zmarszczek i zwiotczałej skóry.  Więcej dokładnych informacji znajdziesz na stronie https://www.meaclinic.pl/zabiegi/niechirurgiczny-lifting-twarzy-z-zastosowaniem-nici-haczykowatych

Lifting (nici haczykowate) – cena

Cena zabiegu może się różnić w zależności od miejsca, gdzie zostanie wykonana.  Liczy się również liczba nici, która zostanie użyta. Im jest im więcej, tym więcej będzie trzeba zapłacić. Należy się jednak liczyć z tym, że lifting (nici haczkowate) będzie bardziej skuteczny, jeśli użyjemy większej liczby nici.

Zdrowy styl życia

Obok zabiegów z zakresu medycyny estetycznej bardzo ważne jest również zdrowe odżywianie, a także higieniczny tryb życia. Poprzez takie zachowanie można dłużej utrzymać młody, piękny wygląd. Warto więc przywiązywać do tego dużą uwagę.

Ochrona przed słońcem

Aby przedłużyć młody wygląd skóry, należy pamiętać o stosowaniu kosmetyków z filtrem UV. W ten sposób możliwe będzie przedłużenie młodego wyglądu skóry, gdyż promienie słoneczne mają na nią bardzo zły wpływ. Powodują powstawanie przebarwień i szybsze starzenie, co bardzo niekorzystnie wpływa na wygląd.