Obuwie medyczne – co znajdziemy w Katowicach?

Praca w ochronie zdrowia wymaga od nas nie tylko profesjonalnej odzieży, ale także specjalistycznego typu obuwia. Jesteś mieszkańcem Katowic i szukasz odpowiedniego rodzaju obuwia medycznego? Jaki fason przypadnie ci do gustu?

Buty ochronne

Aby zachować zasady bezpieczeństwa i higieny pracownicy służby zdrowia muszą posiadać odpowiednie obuwie medyczne. Katowice i okolice to miejsce, gdzie znajdziesz nasze sklepy stacjonarne. Buty ochronne powinny przede wszystkim być wygodne oraz zapewniać odpowiedni dopływ powietrza do stóp. Obuwie medyczne stanowi również dopełnienie naszego medycznego uniformu. Podczas wyboru butów medycznych powinniśmy zwrócić uwagę na to z jakiego materiału są one wykonane, czy łatwo się je czyści i dobrać odpowiedni dla nas fason.

Chodaki

Chodaki to rodzaj klapek, który posiada zabudowany przód. Buty tego typu są niezwykle wygodne i lekkie. Często posiadają otwory wentylacyjne, dzięki którym stopy nie pocą się. Dobrze aby przy zakupie chodaków zwrócić uwagę na to czy posiadają one właściwości antypoślizgowe, zapewnia to stabilną postawę podczas pracy. Chodaki są łatwe w czyszczeniu. Posiadamy szeroko dostępne obuwie medyczne. Katowice to miasto, w którym znajduje się nasz sklep z chodakami medycznymi w różnych modelach. Więcej informacji pod adresem https://meditrendy.pl/pl_PL/i/Odziez-medyczna-Katowice/44

Półbuty medyczne

Półbuty medyczne to bardzo popularne buty wśród personelu medycznego. Charakteryzuje je zabudowany przód, lekko wyprofilowana podeszwa. Są bardzo wygodne i łatwe w czyszczeniu. Mogą mieć pasek lub sznurówki, dzięki czemu buty dobrze przylegają do stopy. Można czuć się w nich komfortowo przez cały dzień.

Obuwie medyczne – trampki i baleriny

Trampki medyczne to propozycja dla tych którzy preferują sportowy styl. Najczęściej wykonane są one z tworzyw piankowych. Są niezwykle wygodne. Często posiadają również dużą ilość otworów wentylacyjnych. wykazują się dużą elastycznością, ale są odporne na ugniatanie i nacisk. Innym rodzajem obuwia są natomiast baleriny medyczne. Będą one idealne dla pań chcących podkreślić swoją kobiecość w pracy. Nie różnią się zbytnio od standardowych butów tego typu. Są jedynie nieco bardziej stonowane i wykonane z innych, bardziej przewiewnych i wytrzymałych materiałów.

Artykuł powstał przy współpracy z Meditrendy.pl