bagażnik rowerowy

Aktywny weekend poza domem, czyli o czym nie zapomnieć

Jako, że pogoda jest coraz lepsza, a wiosna zawitała u nas na dobre, wielu z nas zaczyna swoje małe podróże. Aktywny weekend poza domem jest doskonałym sposobem na oderwanie się od codziennych obowiązków oraz na odkurzenie rowerów po zimie. Zanim jednak wybierzemy się na weekendowe przejażdżki, warto przygotować się na tego typu wyjazd.

Dobry plan to podstawa udanego wyjazdu 

Przede wszystkim, jeśli wybieramy się za miasto na weekend i zależy nam na rowerowych wycieczkach, musimy zorientować się, czy w ogóle będziemy mieli gdzie jeździć! Dokładne zorientowanie się w okolicy, do której się wybieramy jest wręcz must havem. Ale czy tylko o tym powinniśmy pamiętać? Oczywiście, że nie! Na taki weekend warto również się odpowiednio spakować. Od razu zaznaczamy – nie warto zabierać ze sobą połowy szafy! Tym co warto zrobić, to sprawdzić pogodę na weekend. Coś cieplejszego i przeciwdeszczowego na pewno nie zaszkodzi, jednak pamiętajmy żeby nie przesadzić. Odpowiednia ilość bielizny i koszulek na zmianę, wygodne buty i nakrycie głowy – tego nie może zabraknąć. Jeśli przyjmujemy leki, to oczywiście również o nich nie warto zapomnieć jednak pamiętajmy o czymś na wszelki wypadek. Plastry, bandaż, coś na gorączkę, ukąszenia i problemy żołądkowe nie zajmą dużo miejsca, a nigdy nie wiemy kiedy będą konieczne.

Bagażnik na rowery dostosowany do twoich potrzeb

Bagażnik na rowery to oczywiście kolejna rzecz, której nie możemy pominąć. montowany na dachu samochodu bagażnik na rowery będzie komfortowym sposobem transportu rowerów, ale przede wszystkim będzie on bezpieczny. Taki bagażnik nie blokuje dostępu do bagażnika, nie przeszkadza również podczas parkowania, ponieważ nie ogranicza naszego pola widzenia. Uważajmy jednak na niskie gałęzie – mogą niespodziewanie zahaczyć o rower, powodując niemałe szkody.

Bagażnik rowerowy znajdziesz na stronie https://www.dopasujbagaznik.pl/uchwyty-rowerowe-na-dach