drzwi harmonijkowe

Dlaczego warto zainwestować w drzwi harmonijkowe?

Nie sposób ukryć, że drzwi harmonijki na nowo pojawiają się w naszych domach. Z całą pewnością przemawiają za nimi atrakcyjne ceny, znacznie niższe niż klasycznych drzwi. Sam design i wykonanie również zmieniły się na przestrzeni lat. Obecnie harmonijkowe drzwi są o wiele bardziej solidne i wytrzymałe, a ich styl pasuje do niejednej aranżacji – zarówno klasycznej jak i nowoczesnej.

Rozwiązanie idealne dla małych przestrzeni 

Z racji swoich gabarytów, drzwi te doskonale sprawdzają się w kawalerkach i pomieszczeniach o ograniczonym metrażu. Jak wiadomo w przeciwieństwie do klasycznych drzwi skrzydłowych, harmonijki zajmują o wiele mniej miejsca. Gdy drzwi skrzydłowe są otwarte potrzebują nieco miejsca, takiego problemu nie ma jednak w przypadku drzwi harmonijkowych. Będą one również świetnym rozwiązaniem w przypadku garderoby, spiżarni czy schowka. Drzwi te są również jednym z bezpieczniejszych rozwiązań dla pokoju dziecięcego. Jak wiadomo, dzieci są niezwykle żywiołowe i często za cel zabawy obierają sobie właśnie drzwi. Decydując się na drzwi harmonijkowe unikniemy problemu, jakim mogą być przytrzaśnięte paluszki. Takie rozwiązanie pozwala również na zachowanie dzieciom prywatności, a rodzicom na ich kontrolę. 

Montaż drzwi harmonijkowych – prostszy niż myślisz!

Montaż drzwi harmonijkowych to zdecydowanie jedna z tych rzeczy, która za nimi przemawia! Dlaczego? To niemalże oczywiste – montaż drzwi harmonijkowych jest niezwykle prosty. Z całą pewnością poradzi sobie z nim każdy, nawet bez większego doświadczenia. Zaletą jest również to, że wszystko czego potrzebujesz do montażu drzwi masz w swoim domu, a to czego ci brakuje znajdziesz w zestawie. 

O tym, jak powinien wyglądać montaż drzwi harmonijkowych przeczytasz na stronie producenta drzwi harmonijkowych pod adresem https://www.drzwi-harmonijkowe.pl/montaz-drzwi-harmonijkowych/