Zalety niepublicznego przedszkola w Tychach

Zagwostką dla wielu rodziców jest to, jakie przedszkole wybrać dla swojego dziecka. Jest to bardzo ważna decyzja, gdyż przedszkole jest pierwszym miejscem dla wielu dzieci, w którym będą spędzać tak dużo czasu bez rodziców lub innych członków rodziny. Może to być stresująca sytuacja tak samo dla rodzica, który może się martwić o swoje dziecko, jak i dla samego malucha, który zostaje rozdzielony. Dlatego tak ważny jest wybór przedszkola, w którym dziecko będzie się czuło pewnie i będzie do niego chętnie wracać. W Tychach można znaleźć wiele dobrych przedszkoli publicznych i niepublicznych, ale dzisiaj porozmawiamy o konkretnym przedszkolu.

Niepubliczne przedszkole w Tychach

Wartym uwagi niepublicznym przedszkolem jest Niepubliczne Przedszkole “Otwarte okno” w Tychach z oddziałami integracyjnymi. Przedszkole to jest znane z tego, że dzieci chętnie do niego wracają z powodu rodzinnej atmosfery, zapewnienia wielu atrakcji i zajęć dodatkowych. Przedszkolaki mogą liczyć na dopasowane do nich, smaczne i pełnowartościowe posiłki, nowoczesne sale zajęciowe oraz zajęcia dodatkowe takie jak:
– zajęcia taneczne,
– zajęcia kulinarne,
– gimnastyke korekcyjną,
– dogoterapię,
Niepubliczne przedszkole w Tychach jest również przestrzenią dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi takimi jak niepełnosprawności sprzężone, autyzm czy zespół aspergera. Dzieci mogą tu czuć się pewnie oraz nie spotkają tu braku akceptacji czy odrzucenia.

Podsumowanie

Przedszkole “Otwarte okno” jest idealnym miejscem dla każdego dziecka, które jest ciekawe świata. Wykwalifikowana kadra opiekuńcza umożliwia i pomaga dzieciom w budowie i realizacji indywidualnych planów rozwoju, nauki języków czy działań twórczych. Więcej na temat niepublicznego przedszkola w Tychach można znaleźć na stronie internetowej http://www.otwarteokno.edu.pl/strony/2/przedszkole/